Тазик Януковича

... Одного разу влітку вирішив мужик у ставку помитися. Вибрав тиху місцину, зняв труси, 

заліз по коліна у воду, намилив голову... Зненацька чує - голоси! А він із заплющеними очима, весь у милі; смикнувся туди, смикнувся сюди... раптом намацав під ногами кимось викинутого тазика. Не дивлячись, однією рукою витягає того тазика і, тримаючи перед собою, іншою давай хутенько домиватися. А компанія підійшла та й давай реготати! Зрештою один не витримує:

 

  -- То ви, дядьку, певно думаєте, що у вас тазик - з дном?

 

... Зараз ніхто не сумнівається, що свого часу Янукович незаконно перебрав на себе 

додаткові повноваження, прикриваючись, як тазиком, рішенням  Конституційного Суду.

Та що насправді постановив Конституційний Суд?

 

  "Усі знають", що КС "незаконно скасував політреформу 2004р". Але читайте уважно! 

Якщо зовсім коротко, то КС: а) встановив, що  політреформа незаконна (неконституційна); 

б) скасував її (а що він, власне мав робити?). Невідомо з чиєї подачі, але чомусь усі дружно, не розбираючись, сказали "бе-е-е", не сказавши перед тим "а". Тому розглянемо уважніше перший пункт. 

 

  ... Хто забув, як воно було: в останній момент перед вирішальним голосуванням

Ющенко одноосібно вніс в уже погоджений Конституційним Судом текст незначні правки (що власне і стало згодом формальним приводом для скасування).

 

За процедурою мали повторно направити той законопроект до КС.Але ті вилупки так поспішали наостанок обмежити повноваження неугодного їм президента, що проігнорували цю вимогу (чому там опинилася "Наша Україна", нехай розбираються самі; голоси набирались і без них).

 

За цю диверсію проти президента, якого відстояв  Майдан, одним з останніх своїх указів Кучма присвоїв Литвину звання Героя України...

 

Поведінку самого Ющенка залишаємо без коментарів, оцінку йому громадяни йому вже дали. Зрештою, він - як і Литвин, Янукович, Симоненко, Мороз, ... - є фігурантом цієї самої справи ...

 

Тобто, спираючись на процедурні моменти, КС і визнав політреформу не відповідною Конституції (неконституційною). А враховуючи, що Конституція - це Основний Закон, то й однозначно незаконною. 

 

То що саме визнане незаконним? Що становить суть політреформи? Якщо гранично коротко, то - обмеження повноважень президента. А тепер усе разом: обмеження повноважень президента - незаконне! І перше, що спадає на думку - та це ж заколот!!! Дорослі відразу пригадають серпень 1991 та "прєсловутоє" ГКЧП (що, у нас несправжнє? Не було по телевізору "Лєбєдіного озєра"? Ну що тут скажеш - "яка країна, таке й ГКЧП..."). Для тих же, хто не застав - у серпні 1991р. "путчисти" всього лише на три дні незаконно обмежили у правах тодішнього законнообраного президента країни,на протест відразу піднялися сотні тисяч людей (і серед перших - журналісти). "Хунта" була повалена,"путчисти" - заарештовані 

та засуджені, правляча партія - заборонена...  

 

  Друге, що пригадується - саме Янукович (тоді - прем'єр першого в історії коаліційного уряду) першим і отримав ті повновавження, що до цього мали всі попередні президенти, включаючи Ющенка (у перший рік). Так би мовити, скористався "правом першої шлюбної ночі" стосовно того - мабуть, у нагороду за те, що Ющенко перед цим власноруч витяг Януковича зі смітника історії... Нагадаю, що все це згодом було визнано незаконним! І коли зараз цей активний фігурант тих подій щось там, вибачте, верзе про когось, хто "намагається поза межами Конституції захопити владу"... Ну як тут не згадати відому приказку наших сусідів: "уж чья бы корова мычала, а твоя - молчала!"

 

  Отже, підсумовуючи: 1.10.2010 у ході належного судового розслідування було достеменно встановлено факт успішного здійснення антиконституційного державного перевороту, коли група осіб незаконно перебрала на себе повноваження законнообраного Президента України, які йому надали громадяни у ході виборів, та з якими він відбув перший рік своєї каденції. Це рішення остаточне, оскарженню не підлягає та набрало чинності того ж дня. 

 

  І я навіть не уявляю, якою має бути фантазія тих, хто (хай навіть поміж рядків!) прочитав тут "Конституційний Суд незаконно повернув Януковичу повноваження Кучми"... 

 

  Ну й відразу перед нами постають два класичних питання - "хто винен?" та "що робити?". Щодо першого - неофіційні дані (з інтернету), офіційні потрібно шукати у "Голосі України":

... За багатостраждальний "пакет" проголосувало 402 народних депутати, з них 78 депутатів "Нашої України"(???), 1 – депутат БЮТ. Сам Ющенко за "пакет" з політреформою не голосував, хоча й був у залі.

 

Серед найближчого оточення Ющенка "за" пакет були Зінченко, Порошенко, Рибачук, Пинзеник...

 

В блоці Тимошенко єдиним "відкольником" виявився Анатолій Матвієнко, який є автором двох з пакетних законопроектів, а тому голосував "за".

 

Одноголосно голосували за політреформу СПУ(!), КПУ(!!), "Демініціативи" Гавриша, 

НАПУ Литвина(!), СДПУ (о), НДП-ППУ, "Центр", "Єдина Україна", "Регіони"(!!!) без двох голосів, "Союз" Гапочки, рештки "трудовиків", 38 позафракційних з 40. Литвин назвав рішення парламенту "актом консолідації та примирення"...

 

  То що ж повинні були  робити посадові особи, маючи ці дані (ми зараз мовчимо про те, що у нормальних країнах заколотники були б заарештовані того ж дня, а у "більш нормальних" могли і до ранку не дожити...)? Навіть за найм'якшого, найкомпроміснішого варіанту - щонайменше відкрити кримінальне провадження за фактом достеменно встановленого КС державного перевороту; встановити поіменно всіх учасників заколоту; обрати їм запобіжні заходи; з'ясувати, що все це було здійснено не спонтанно випадковими людьми, а отувалося заздалегідь (тобто мала місце попередня змова); з'ясувати, що перелічені вище організації вчинили злочин у складі точно більше п'яти осіб та за попередньою змовою (а це все вичерпні ознаки злочинної організації - жодних додаткових не передбачено)... Безумовно, найбільша увага до Партії регіонів - адже це вона зараз партія влади (як у 1991 - КПРС).

 

Інші хай не ображаються - все наступне їх також стосується.  Отже, перечитайте ще раз цей абзац і проникніться - Партія регіонів (разом з іншими) де-факто є злочинною організацією і має бути заборонена. Для того, щоб визнати її злочинною також і де-юре, потрібно всього лише ... чорт забирай, та нічого не потрібно! У англомовних на цей випадок і аббревіатура відповідна є - JFDI. "Просто візьми та й зроби це..." Іще раз - усі необхідні  фактичні ознаки у неї наявні. 

 

А ви не забули, хто був лідером Партії регіонів (де-факто злочинної організації) у момент здійснення нею злочину (достеменно з'ясований КС факт!)? Тодішній прем'єр Янукович (нині він "почесний лідер"). 

 

  Але, як бачимо, за три роки нічого з цього зроблено не було! Така поведінка посадових осіб (а мова йде передусім про Генерального прокурора та Голову СБУ) однозначно має всі ознаки злочинної. Щонайменше може йтися про злочинну бездіяльність, але можлива також і злочинна змова. Але що злочинна - то це без сумніву, адже сам факт злочину КС встановив ще 1.10.2010. Натомість ми спостерігаємо, як СБУ намагається "шити" незаконне захоплення влади саме тим людям, що якраз і намагаються усунути узурпаторів. Тобто роблять те, що сама СБУ мала зробити ще три роки тому. Хлопці, ви дійсно впевнені, що вам не потрібен гарний психіатр?

 

  ...Цей вердикт Конституційного Суду тягне за собою безліч наслідків. Ось кілька з тих, що відразу спадають на думку. 

1.  Найвищу посаду у державі обіймає особа, що на момент заколоту була керівником Партії регіонів, тобто лідером де-факто злочинної організації. Незважаючи на це, вона й досі вважається на цій посаді.

2. Партією влади є т.зв. "партія регіонів", що достеменно вчинила злочин та має всі інші ознаки злочинної організації. Незважаючи на це, вона й досі не заборонена.

3.  Більшість у Верховній Раді та багатьох місцевих радах належить де-факто членам злочинних організацій (ним же фактично є й президент) ще з 1.10.2010. Незважаючи на це, загальні перевибори ще й досі не призначені.3а. Єдино легітимними органами влади та місцевого самоврядування є ті місцеві ради, де члени де-факто злочинних організацій не становлять більшості.

4. Генеральний прокурор та Голова СБУ однозначно проявили щонайменше злочинну бездіяльність, ніяк не прореагувавши на достеменно з'ясований КС факт державного перевороту. Незважаючи на це, вони ще й досі вважаються на своїх посадах.

5.  Найважливіші адмінбудівлі держави - Верховна Рада, Адміністрація президента, Кабінет міністрів, більшість міністерств, Генеральна прокуратура, державні адміністрації тощо - з 1.10.2010 захоплені та утримуються де-факто членами злочинних організацій. Незважаючи на це, правоохоронні органи ніяк не реагують.

6.  Правоохоронні органи та держпосадовці виконують накази осіб, які ще з 1.10.2010 не є легітимними керівниками (а в переважній більшості - ще й членами де-факто злочинних організацій). Усе це всупереч вимозі ст.60 Конституції.

7. Міжнародні інституції, глави інших держав уведені в оману і з 1.10.2010 підтримують стосунки з особами, які не лише не є повноважними представниками держави Україна, але й членами де-факто злочинних організацій. Усі укладені з ними договори не є чинними з моменту їх підписання, а надані грошові позики не є зоб'язаннями держави Україна 

(а лише їх особистими).

 

...Додавати можна ще багато чого, але й написаного достатньо для того, щоб чітко сформулювати план наступних дій.

 
Сергій Горшков, для Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"

Write a comment

Comments: 0