Ініціативи та організації, що ставлять подібні державотворчі цілі

Коли дивишся на різні рухи, ініціативи, кампанії, одразу виникає питання - чому вони всі діють порізну? Чому вони не обєднаються? Що їм заважає? 

Але часто-густо вони просто не знають одне про одного, тому і створюються різними людьми з подібними задачами. 

Рух Державотворців провів дослідження на предмет існування чогось подібного, і отримав наступні результати. Вони і викладені в цій гілці. 

Не бажаючи бути "гальмом прогресу", Рух одразу висловлює готовність до обєднання з подібними ініціативами, у разі, якщо на це буде бажання подібних рухів.

Третя Українська Республіка

Що ми будемо робити?

Ми перевернемо українську політику з голови на ноги. Нас цікавить не прізвище наступного Президента і його команди, а План докорінних змін життя українців. Для цього ми започаткували національний діалог, який через роботу круглих столів має дати концепцію Третьої Української Республіки. Цей документ визначить наші Цінності, нашу Мету і наш План реформ.

Для чого це потрібно?

Ми впевнені, що наявність конкретного непопулістичного Плану змін стане основою об’єднання мільйонів українців у потужний надпартійний рух за зміни в країні. Він дасть можливість не тільки усунути нинішній режим, але й примусить нових політиків - демократів запустити цей План в життя і звітувати про його виконання.

Як до нас можна приєднатися?

Кожен, хто поділяє наше бачення повної зміни системи влади, може зареєструватися в нашому реєстрі активістів безпосередньо на цьому сайті. Згодом з цього реєстру постане мережа пов’язаних між собою спільними переконаннями борців за нову європейську Україну.

ОЧИСТИМО І ЗМІНИМО НАШУ КРАЇНУ РАЗОМ!

Про Партнерство «Новий Громадянин»

Партнерство "Новий Громадянин" – успішна політично незаангажована громадська ініціатива, мета якої – посилення впливу на суспільні та політичні процеси в Україні, пошук нових механізмів тиску і контролю на владу.

“Новий Громадянин” існує як мережева, децентралізована громадянська платформа, дієвий майданчик для координації дій та реалізації громадських ініціатив, координацією діяльності якої займається ГО “Центр UA”. Місія кампанії – творення самоорганізованого суспільства активних громадян. Партнерство утворилося 25 листопада 2009 року напередодні президентських виборів.

Учасниками кампанії є понад півсотні незалежних громадських організацій, які захищають права людини, обстоюють свободу слова, займаються моніторингом, досліджують актуальні питання державної політики, вирішують проблеми місцевого самоврядування, дбають про довкілля та здоров’я, допомагають молоді тощо.

Партнерство здійснює свою діяльність на основі добровільності, рівноправності її учасників, самоврядування та відкритості. Спілкування учасників здійснюється через регулярні зустрічі та використання ресурсу Googlegroup. «Новий Громадянин» – ініціатива відкрита для приєднання нових учасників.

Основним принципом дії партнерства є актуалізація суспільних проблем та створення публічного тиску для їх вирішення за допомогою проведення спільних заходів, опублікування громадських заяв та інформаційної підтримки.

Структура Нового Громадянина базується на принципах мобілізації ресурсів організацій-учасників, партнерській синергії та виробленні спільних рішень..

Діяльність кампанії забезпечує ефективна взаємодія інформаційників, аналітиків та людей прямої дії. Таке використання синергії допомагає водночас актуалізувати проблему, інформувати про неї широку громадськість та привертати публічну увагу через проведення різноманітних акцій.

За короткий проміжок часу з моменту створення Партнерству вдалося суттєво вплинути на політичне середовище в Україні.і заявити про себе, як про беззаперечного лідера серед нових громадських рухів.

Нашим яскравим здобутком стало започаткування журналістського руху “Стоп цензурі”, спрямованого на обстоювання свободи слова, забезпечення безперешкодної діяльності журналістів та дотримання професійних стандартів при висвітленні суспільно-політичних питань.

Було реалізовано низку соціально-значущих проектів, серед яких: “Спитай новообраного Президента”, загальнонаціональний флеш-моб “Президенте, почуй мене!”, відкритий лист “Телеграма для Президента”, цикл прес-конференцій “Україна за нового Президента”, громадський форум “Зміни, яких ми потребуємо”, “Колюча мітка” від екологічних організацій, гуманітарна допомога Верховному суду України, кінофестиваль “NewCitizenMovieContest”, та багато інших.

Завдяки активній позиції учасників ініціативи було забезпечено прийняття Верховною Радою України Закону “Про доступ до публічної інформації”, який має стати основним знаряддям громадського контролю за владою та запобігання корупції.

Подальшими кроками на найближчу перспективу планується здійснювати лобіювання прийняття інших критичних для суспільства законів, зокрема про державні закупівлі, про громадські організації, та про мирні зібрання. - що забезпечить реалізацію стратегічної мети Партнерства.

 

Рух Третій Гетьманат: основні принципи

 

Рух не бореться зі старим – воно розпадеться без нас: всю свою енергію Рух концентрує на творенні нової української людини і нового суспільства. Рух не ідентифікує себе з жодною існуючою організацією – він працює зі світлими українцями, які є в будь-яких організаціях. Ми йдемо до соціального вдосконалення через персональне вдосконалення кожної людини. 

 

МІСІЯ, МЕТА, ІДЕОЛОГІЯ 

1. Місія: Формування Української нації нового циклу, де нація – це структурований етнос. Ефективна нація структурована на три варни: брахмани (мудреці), кшатрії (воїни), господарники (бізнесмени і спеціалісти). 

2. Мета: творення глобальної Української національної духовно-економічної держави-громади, що вкорінена у святу землю України і підтримує на ній лад згідно з Правилами Творця. 

3. Ідеологія: Національний Солідаризм – братерська солідарність усіх варн української нації і дружня солідарність з іншими націями світу. 

ТРИ ЗОЛОТІ ПРАВИЛА 

1. Оновлюйся! 

Духовно: згадай, що ти втілена божественна сутність, що розвивається шляхом багаторазових земних втілень. Наш світ – це школа розвитку, поле змагальності та гартування духу. Життя – це божественна Гра. Слово «людина» означає «гравець». 

Психічно: очищуй психіку, позбавляйся паразитичних програм і облудних стереотипів, відмовляйся від шкідливих звичок, гармонізуй і посилюй свою енергетику. Пізнай себе і знайти діяльність, яку любиш – тільки вона принесе тобі щастя і повагу людей. 

Фізично: формуй здорове, сильне і красиве тіло. Пий чисту воду, споживай здорову козацьку їжу, твори навколо себе чистий простір, роби фізичні вправи, живи в русі. 

2. Організовуйся! 

Людина відчуває щастя самореалізації тільки в середовищі духовно близьких людей свого етносу. Чисте притягується до чистого. Знаходь подібних до себе українців – бо тільки з ними можлива продуктивна довгострокова діяльність. Поширюй інформацію про Рух, навчай зацікавлених, працюй з оновленими, формуй громаду, підтримуй своїх. 

3. Озброюйся! 

В еволюційні змагальності перемагають сильні, просвітлені, технологічно оснащені спільноти. Оволодівай знаннями, вивчай сучасні технології, опановуй передову техніку. Українці є народом козаків – вільних озброєних людей. Тому вони відродяться тільки як козацька нація. Опановуй культуру вогнепальної зброї! Зброя позбавить тебе залишків рабства. Символ Руху: козак на драконі («Нова Раса»). Це оновлений українець, що опанував чотири земні стихії (символізовані драконом-семарглом) й вільно рухається у Просторі волі. 

ПОСЛІДОВНІСТЬ РОЗГОРТАННЯ 

1. Місцеві громади ТГ: сотня, школа, підприємство, клуб 

Працюємо тільки з тими українцями, яких особисто знаємо. Лідери гуртують громади однодумців, громади обирають сотників. Сотники взаємодіють тільки з тими сотниками, яких поважають і яким довіряють. Сотня – це водночас духовна громада, школа безперервної освіти, економічна структура і стрілецький клуб. Матеріальну базу сотні створює «брахманська економіка», основана на даруванні, пожертвах, безкорисному обміні. 

2. Глобальна корпорація ТГ: духовно-економічна етномережа 

Сотні консолідуються в полки. В усіх країнах, де компактно проживають українці, має бути полк Третього Гетьманату. Полковники всього світу обирають Гетьмана, Головного радника і Головного аудитора. Всі знають один одного. На цьому етапі економіка етномережі доповнюється «економікою господарників» – ринковою економікою, основаною на еквівалентному обміні. 

3. Держава-громада ТГ: нова цивілізаційна формація

Глобальна українська етномережа творить Українську національну державу – правонаступницю Першого Гетьманату Богдана Хмельницького (1648) і Другого Гетьманату Павла Скоропадського (1918), діяльність якого була перервана більшовицькою окупацією. Поєднання глобальної етномережі і територіальної держави народжує формацію нового типу – духовно-економічну державу-громаду. У ній економіка дарування і ринкова економіка доповнюються «економікою кшатріїв» – державною економікою, що опікується фундаментальною наукою, передовими технологіями, військово-промисловим комплексом, ракето- і авіабудуванням, глобальними інфраструктурними проектами 

ФОРМИ ВЗАЄМОДІЇ 

1. Технології дистанційного спілкування: соціальна мережа Фейсбук, електронна пошта, Скайп, мобільний зв’язок. Головні інформаційні органи: сайт «Народний Оглядач», газета «Рада Козацька». 

2. Сотенно-полкова структура: кожний активний українець може створити свою сотню або приєднатися до існуючої. 

3. Спільні дії: сотні беруть участь у тих проектах, які їх цікавлять. Конкретні справи – кращий спосіб розвитку сотенної організації і висування талановитих полковників. 

ПЕРША ДЕРЖАВА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ЕПОХИ 

Форма глобальної національної держави-корпорації ідеально відповідає сучасній епосі «глокалізації», адже поєднує глобальність духовно-економічної діяльності з локальністю традиційної національної держави корінного народу. Це буде перша держава інформаційної епохи, основана на новітніх досягненнях науки і технологій. Її засновником буде всесвітня українська етномережа з напрацьованим досвідом організованої діяльності й накопиченими ресурсами. Народження Третього Гетьманату знаменуватиме кінець старої цивілізації («кінець світу») і початок нової. Хай Буде! 

Система мережевої демократії

Демократичне обєднання "Українська Національна Рада"

 

http://unr.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=72%3A2012-01-18-15-19-52&catid=14%3A2011-08-06-02-18-27&lang=en

 Про організацію

Навесні минулого року близько ста громадських активістів Західної України зібралися в Зарваниці, щоб скоординувати свою діяльність в нових реаліях. Зарваницька ініціатива взяла на себе обов’язок реально оцінити стан справ у державі і запропонувати українцям власне бачення виходу країни з кризи, насамперед кризи духовної та світоглядної. Сьогодні автори цієї ідеї у різних регіонах Західної України зустрічаються із людьми для того, аби запропонувати вихід, порадитися і залучити до пропаганди української справи найактивніших.

Наші принципи

  • Відмовитися від пошуку нашого нового - «справжнього» лідера, який знову «порятує», будуючи «царську» вертикальну організацію. Об'єднуватися  треба навколо ідеї. Справжні лідери виростуть в роботі і в боротьбі.
  • Вийти за межі партійних поділів, бо поділ на партії в умовах, коли під загрозу поставлене саме існування українців як нації послаблює нашу дію.
  • Почати творити самоорганізацію. Поєднати в одну мережу, в одне велике ціле тисячі наших громадських справ та ініціатив. Дати їм ясну і високу спільну ціль, об’єднуватися в кожній сфері життя, в кожній громаді села чи міста, селища чи мікрорайону. І починати з відстоювання наших щоденних інтересів  та прав.
  • Приступати до спільної дії. Дії через кооперацію громад та людей. Творити майбутнє самим, як це робили наші діди під владою чужих держав: будували «Просвіту», «Пласт», «Сокіл», «Луг», «Січ», розбудовували Церкву, розвивали українську економічну кооперацію, вірили і помагали один одному.
  • Кожен тиждень, спочатку принаймні кожен місяць, робімо з привітною усмішкою хоча б одну добру справу — разом з сусідам, односельцями і друзями внесім вістку любові до ближнього із церкви в наше буденне життя. Мільйони цих маленьких справ змінять атмосферу в країні, складуться в потужний чин поступу — для загального блага і вільного розвитку нації.

З такої самоорганізації і спільної дії буде виростати справжня українська політика і творитися справжня Українська Держава.

Наші цілі

Треба стати народом. Спільнотою, здатною взяти долю у власні руки, сформувати свою владу. Ми вже давно перебуваємо перед вибором: або організуватися і встановити правила – для себе і для влади, або жити як зараз – в корупційному консенсусі. Щоб організовуватися – не треба нічийого дозволу. Це наше природне право.

Самоорганізація є шляхом нашого порятунку і поступу, шляхом боротьби за встановлення народом – як єдиним джерелом влади – обов’язкових для всіх правил співіснування в державіБудь-яка влада, яка сама зневажає створені нею правила, втрачає будь-яку довіру до себе. Втрачає легітимність.

Тому в самоорганізації, встановленні правил і справжньої влади народу –  полягає нині українська справа.

Ми досягнемо мети, якщо будемо мати віру та переконання і тільки якщо будемо діяти спільно. Наша спільна дія буде виключно в легітимною та мирною, базуватиметься  на довірі та повазі один до одного, на спільному захисті безпосередніх інтересів людей. Наша спільна дія утвердить етичні засади людської гідності; витворить з багатьох мільйонів розрізнених і розділених людей нову спільноту.

Буде творитися чин, що сповідує загальнолюдські цінності свободи, гідності і справедливості. Закон стане справою всіх, і порушити його – означатиме образити кожного. Так ми утвердимо правду і любов, віру і довіру.

І сповняться пророчі слова: «І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син і буде мати, і будуть люди на землі.»

 

 

http://zarvanytsya.org.ua/

 

Маніфест: що сталось і що робити

 

 

Що сталося?

До влади прийшла Орда, яка обманом захопила нашу країну.  Отримавши владу завдяки демократії, перше, що вони роблять – нищать демократичний процес.

Вони плюють на Конституцію і закон, вони підім’яли під себе суди і пресу, нищать опозицію і наші свободи. Вони збільшують податки, штрафи і тарифи, зате  збільшують витрати на себе і поглиблюють корупцію.

Вони знову поставили країну на прикордонні: між Цивілізацією та Ордою. Куди тепер ми підемо – залежатиме тільки від нас з тобою.

Чому так сталося?

Це не вони виграли, це ми програли. Ми віддали країну без бою, бо стали слабшими.

Ми розчарувалися в тих, кого ми привели до влади в 2004-му. Ми вручили їм перемогу, а самі розслабились. Ми віддали їм повноваження та відповідальність, забувши – все залежить лише від нас.

Ми мовчки спостерігали, як вони робили життя кращим – для себе.

Тому ми отримали реванш.

Реванш

Ми отримали чужу для нас владу. Для них наші цінності, традиції, герої та мова – тимчасове непорозуміння, котре «мешает ім жить». Жити, як вони звикли – за совково-кримінальними «понятіями». І Україна для них – лише зона економічної активності, де треба косити бабло.

Маємо владу, яка свідомо жертвує національними інтересами, заради інтересів кланових та особистих.  Владу, яка діє і думає, як лакей Кремля. Владу, яка будує піраміду насильства, брехні, цинізму і беззаконня. Підминаючи людину і громаду,  вимагаючи беззаперечного послуху.

Що робити?

Відмовитись від пошуку нового, «справжнього» лідера. Об’єднуватись треба навколо ідеї. Справжні лідери виростуть в роботі і боротьбі.

Відійти від партійних поділів і творити широкий громадянський рух, в якому об’єднаються всі, хто вважає себе чесними людьми.

Треба творити самоорганізацію. Поєднати в одну мережу тисячі наших громадських справ та ініціатив. Дати ясну спільну ціль і приступати до спільної дії.

=============================================================================================

Вони не стали сильнішими. За них була лише третина виборців, і на останніх виборах вони здобули на півмільйона голосів менше, ніж перед помаранчевим Майданом. Зараз їхня підтримка зменшилась ще на половину. Вона стала мізерною.

Необхідно усвідомити: аби здобути країну своєї мрії – потрібна щоденна праця кожного з нас.

Аби мати право жити в країні свободи, чесних правил, гідного заробітку і справедливого закону – одного на всіх – треба самоорганізовуватись.

Що робити конкретно? Деталі – при зустрічі! Приєднуйся!

 

http://kholodny-yar.org/

Конституційна Асамблея

 

http://constituanta.blogspot.com/

Україна третього тисячоліття

 

http://proektua.org/

Юристи за правову революцію і владу народу

 

 

http://www.vlada-narody.com/

ВГО "Українська Стратегія"

 

http://ukrstrategy.org

Громадянський рух "Відсіч"

 

http://vidsich.org.ua/

Рух "За Народовладдя!"

 

http://narodovladdia.livejournal.com/